STRONA GŁÓWNA TRATWY KAJAKI

POLE NAMIOTOWE

GALERIA

KONTAKT

POLE NAMIOTOWE - BIEBRZAŃSKIE SAFARI - KEMPING

 

   Jeżeli jesteś zmęczony cywilizacją i szukasz kultowego miejsca na wypoczynek , takiego z kameralną atmosferą, cichego i spokojnego, otoczonego dziewiczą przyrodą i krystalicznie czystym powietrzem, z niewielkim zaludnieniem, takiego zagubionego gdzieś na końcu świata... To właśnie znalazłeś takie miejsce - to Pole namiotowe - Biebrzańskie Safari w Kopytkowe.!!!

Wiosna - widok na pole namiotowe * Biebrzańskie Safari * od strony północnej i zachodniej.

 

   Nasze gospodarstwo agroturystyczne Dworek na Końcu Świata położone jest na obszarze „ Zielonych Płuc Polski " czyli na Podlasiu. W centralnej części tego regionu znajduje się rozległa Dolina Biebrzy i Bagna Biebrzańskie. W samym środku tych bagien pomiędzy rzeką Biebrzą a Rezerwatem "Czerwone Bagno" jest mała wieś Kopytkowo i nasze gospodarstwo. Takie usytuowanie kwatery daje 100% gwarancję obcowania na co dzień z dziewiczą biebrzańską przyrodą, która nierzadko sama wchodzi na nasze podwórko. Takie położenie daje również 100% gwarancję na możliwość oddychania krystalicznie czystym biebrzańskim powietrzem, ponieważ w promieniu dziesiątek kilometrów nie ma żadnego przemysłu. A gwarantem ciszy i spokoju w okolicy jest fakt że wieś Kopytkowo leży wewnątrz Biebrzańskiego Parku Narodowego i że jest to niewielka - urocza osada zagubiona gdzieś na „ końcu świata ”, którą zamieszkują na stałe zaledwie trzy rodziny.

 

 

   Dysponujemy niewielką, zaledwie kilku osobową bazą noclegową pod dachem. Na końcu naszego rozległego podwórka w urokliwym otoczeniu znajduje się przyzagrodowe pole namiotowe o nazwie – Biebrzańskie Safari. Dzikie i bagienne położenie naszego pola namiotowego daje przyjemność biwakowania na tzw ” dziko” z dostępem do cywilizacyjnych udogodnień.

 
 

   Są tam wyznaczone przytulne parcele gdzie można ustawić kampera, przyczepę kempingową, samochód 4×4 czy namiot. Parcele po obrysie obsadzone są drzewami i krzewami dające przyjemny cień w upalne letnie dni jak również zwiększają prywatność każdej parceli.

 
 
 
 

     Każde stanowisko zaopatrzone jest w przyłącze energetyczne wyposażone w dwa typy gniazdek. By uatrakcyjnić naszym gościom pobyt w naszym gospodarstwie została wybudowana Ścieżka Przyrodnicza składająca się z kilku tablic tematycznych opisujących przyrodę Doliny Biebrzy.

 
 

   Z myślą o gościach lubią podziwiać piękne krajobrazy została postawiona na polu namiotowym 11 metrowa wieża widokowa. „Dworek na Końcu Świata” jest jedynym z nielicznych gospodarstw nad Biebrzą który posiada na swoim terenie tej wielkości wieżę widokową z której można podziwiać piękną panoramę biebrzańskich bagien i żyjące na bagnach łosie. Infrastruktura turystyczna na polu namiotowym składa się z zadaszonej wiaty turystycznej ze stołami i ławami jak również dużym kamiennym kominkiem, nieopodal wiaty jest przygotowane stanowisko do rozpalenia ogniska.

 
 
 

   Zaplecze sanitarne na polu namiotowym składa się z łazienki z oddzielnym prysznicem, oddzielne WC dwie kabiny i kącik kuchenny/zmywak. Ciepła woda w łazience podgrzewana jest przez fabryczne kolektory słoneczne. Zimna woda nadaje się do picia bez przegotowania. Nasze pole namiotowe wyposażone jest w stanowisko serwisowe dla kamperów umożliwiające opróżnienie kaset WC, oraz zbiorników wody szarej z pojazdów turystycznych. Po opróżnieniu zbiorników można uzupełnić zbiornik z wodą użytkową lub pitną.

 
 
 

 

CENNIK - PRZYZAGRODOWE POLE NAMIOTOWE - BIEBRZAŃSKIE SAFARI
 
     pobyt 1 osoby na polu namiotowym – od 15 zł do 18zł/doba *  
   namiot - od 8 zł do 30zł/doba *
   przyczepa kempingowa - od 10 zł do 30 zł *
   samochód kempingowy - kamper - od 10 zł do 30 zł *
   ustawienie motocykla, samochód, busa - od 5 zł do 25 zł *
  
   *  (wysokość ceny zależy od terminu pobytu, długości pobytu, wielkości ustawionego obiektu noclegowego jak i innych dodatków czy usług wliczonych w cenę np: przyłącze prądowe … itd. )
 

     Dokładna kalkulacja konkretnego pobytu na polu namiotowym podaje na telefon od ręki lub na maila w ciągu 48h - do dokładnej kalkulacji proszę podać : datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę osób, rodzaj i wielkość obiektu noclegowego, dodatkowych usług czy atrakcji z jakich mieli by państwo chęć skorzystać.

 
ZAPEWNIAMY FACHOWĄ OBSŁUGĘ - ZAPRASZAMY !!!