STRONA GŁÓWNA TRATWY KAJAKI

POLE NAMIOTOWE

GALERIA

KONTAKT

POLE NAMIOTOWE - BIEBRZAŃSKIE SAFARI - KEMPING - NOCLEG

             Wersja strony do urządzeń mobilnych -  PRZEŁĄCZ

 

   Szukasz niezwykłego - klimatycznego miejsca na wypoczynek lub nocleg. Takiego spokojnego, otoczonego dziewiczą przyrodą i krystalicznie czystym powietrzem, nie zatłoczonego i nie zadeptanego przez turystów, takiego zagubionego gdzieś na końcu świata... . To właśnie jest nasza Kwatera agroturystyczna na "Końcu Świata" i Pole namiotowe - Biebrzańskie Safari w Kopytkowe !!!

 
WIDOK Z WIEŻY WIDOKOWEJ NA POLE NAMIOTOWE POLE  "BIEBRZAŃSKIE SAFARI" W KOPYTKOWIE U RUMCAJSA
 

         Na końcu naszego rozległego agroturystycznego podwórka, w urokliwym otoczeniu znajduje się przyzagrodowe pole namiotowe o nazwie "Biebrzańskie Safari". Dzikie wręcz bagienne położenie naszego pola namiotowego daje przyjemność biwakowania na tzw ” dziko” z dostępem do cywilizacyjnych udogodnień. Nie ma jak nocleg pod rozgwieżdżonym Biebrzańskim niebem. Potwierdzeniem na to że nasza agroturystyka i pole namiotowe leży na "Końcu Świata" są drogi dojazdowe do Nas, drogi dla odważnych ryzykantów, tzw twardzieli. Zamieszczone filmiki przedstawiają drogę dojazdową od południa do naszego końca świata. Bez obawy mamy też drogę dojazdową dla mięczaków po asfalcie ...  DROGA 1  ,  DROGA 2 . Dodam tylko że to droga powiatowa ...

CHATA HANKI I RUMCAJSA W KOPYTKOWIE                                                          WJAZD NA POLE NAMIOTOWE Z RECEPCJĄ 

TERENÓWKI WYPRAWOWE Z NAMIOTAMI DACHOWYMI STANĘŁY NA NOCLEG NA KEMPING
 
 
 
 

     Są tam wyznaczone przytulne parcele gdzie można ustawić kampera, przyczepę kempingową, samochód 4×4 czy namiot. Parcele po obrysie obsadzone są drzewami i krzewami dające przyjemny cień w upalne letnie dni jak również zwiększają prywatność każdej parceli.

PRZYTULNE PARCELE NA POLU NAMIOTOWYM DLA KAMPERÓW I BUSÓW KEMPINGOWYCH
PRZYCZEPY KEMPINGOWE MAŁE I DUŻE DLA WSZYSTKICH ZAPEWNIMY PRZYTULNY NOCLEG
 

     Każde stanowisko zaopatrzone jest w przyłącze energetyczne wyposażone w dwa typy gniazdek.  Infrastruktura turystyczna na polu namiotowym składa się z zadaszonej wiaty turystycznej ze stołami i ławami jak również dużym kamiennym kominkiem, nieopodal wiaty jest przygotowane stanowisko do rozpalenia ogniska.

PRZYŁĄCZE ENERGETYCZNE PRZY KAŻDEJ PARCELI                                               DUŻA WIATA TURYSTYCZNA Z DUŻYM KAMIENNYM KOMINKIEM
 
 

   Z myślą o gościach lubią podziwiać piękne krajobrazy została postawiona na polu namiotowym 11 metrowa wieża widokowa. „Dworek na Końcu Świata” jest jedynym z nielicznych gospodarstw agroturystycznych nad Biebrzą który posiada na swoim terenie tej wielkości wieżę widokową z której można podziwiać piękną panoramę biebrzańskich bagien i żyjące na bagnach łosie. 

NASZA WIEŻA WIDOKOWA KTÓRA STOI NA POLU NAMIOTOWYM W ŚRODKU BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO.
WIDOK Z NASZEJ WIERZY WIDOKOWEJ PANORAMA ZMIENIA SIĘ WRAZ ZE ZMIANAMI PÓR ROKU
 

   Zaplecze sanitarne na polu namiotowym składa się z łazienki z oddzielnym prysznicem, oddzielne WC dwie kabiny i kącik kuchenny/zmywak. Ciepła woda w łazience podgrzewana jest przez fabryczne kolektory słoneczne. Zimna woda nadaje się do picia bez przegotowania.

NASZE SANITARIATY
BUDYNEK  SANITARNY Z PRYSZNICEM, UMYWALKAMI, TOALETĄ I  MINI KUCHNIĄ

               

   Nasze pole namiotowe wyposażone jest w stanowisko serwisowe kamperów, przyczep kempingowych i innych pojazdów turystycznych. Punkt serwisowania umożliwia opróżnienie kaset WC z  "czarną wodą", oraz zrzucenie ze zbiorników  "wody szarej" z pojazdów turystycznych. Po opróżnieniu zbiorników można uzupełnić zbiornik z wodą użytkową lub pitną.

               KOLEKTORY DO PODGRZEWAJĄ WODĘ W ŁAZIENCE.                     STANOWISKO SERWISOWANIA KAMPERÓW I PRZYCZEP.

WIOSNA - WIDOK NA POLE NAMIOTOWE "BIEBRZAŃSKIE SAFARI" W KOPYTKOWIE OD STRONY PÓŁNOCNEJ I ZACHODNIEJ.

 

 
 
 

CENNIK - PRZYZAGRODOWE POLE NAMIOTOWE - BIEBRZAŃSKIE SAFARI

 

 Ceny naszych usług zamieszczone są tu -  PRZEŁĄCZ

 

     Dokładna kalkulacja konkretnego pobytu na polu namiotowym podaje na telefon od ręki lub na maila w ciągu 48h - do dokładnej kalkulacji proszę podać : datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę osób, rodzaj i wielkość obiektu noclegowego, dodatkowych usług czy atrakcji z jakich mieli by państwo chęć skorzystać.

 
ZAPEWNIAMY FACHOWĄ OBSŁUGĘ - ZAPRASZAMY !!!